پرتال اساتید

 

پرتال دانشجویان

 

پرتال دانشجویان

 

مناسبت ها و رويدادها


گزارش تصويري از ايستگاه صلواتي به مناسبت عيد غدير

باسلام هجدهم ذي الحجه سالروز اكمال دين واتمام نعمت الهي وهنگامه اعلان وصايت وولايت اميرالمومنين،حضرت علي (ع)وعيدسعيدغديرخم برهمه شيعيان وشيفتگان راستين آن امام همام تبريك وتهنيت باد.

به همين مناسبت امورفرهنگي آموزشكده سماباهمكاري پايگاه بسيج شهيد شوشتري اقدام به برپايي ايستگاه صلواتي درشب عيد غدير نمودند وبسته هاي فرهنگي بهداشتي شامل ماسك،جاكليدي و...توزيع گرديد.

ولادت با سعادت دو گوهر گیتی حضرت ثامن الحجج(ع) و حضرت معصومه(س)و دهه کرامت بر شما مبارک باد

دهه كرامت از اول ذیقعده سالـروز میــلاد مسعود كــریمه اهل بیت حضـرت فاطمه معصومه(س) تا دهم ذیقعده سالروز میلاد پر نور امام رضا(ع) می باشد.

دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است، مهر و وفایی که خواهر مهـربان و دلداده را به هجــرت وادار نمـوده و غربت و بیـماری و مرگ را در فصـل جوانی برای او آسـان کرده است. دهه کرامـت یادآور تحول آفرینی بانوان آسمـانی است

دهه کرامت ازسوم تيرماه  همزمان با یکم ذی القعده و سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها آغاز می‌شود و با سالروز ولادت با سعادت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام در سيزدهم تيرماه به کار خود پایان می‌دهد.

تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و … است.

دهه کرامت یادآور تحول آفرینی بانوان آسمانی است و این که می‌توانند رهبری دل‌های صدها میلیون مسلمان را در طی اعصار عهده‌دار بشوند.

دهه کرامت را خدمت همه اساتيد،كاركنان و دانشجويان آموزشكده فني وحرفه اي سما تبريك وتهنيت عرض مي نماييم

دفتر فرهنگ اسلامي آموزشكده سما واحد بيرجند

شبهای پرفیض قدر وایام شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) راگرامی می داریم

سالگرد ارتحال بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) تسليت باد

 

گزارش تصويري بزرگداشت روز معلم دبستان پسرانه سما دوره اول